Uçurtma Müzesini Sömestr (Yarıyıl) Tatilinde Ziyaret Edebilirsiniz!

Sömestr (Yarıyıl) tatilinde eğlenceli aktiviteler Uçurtma Müzesinde!

Sömestr tatili yaklaştı. Soğuk kış günlerinde sömestr (yarıyıl) tatilinde evde oturmak veya AVM’lerde vakit geçirmek yerine eğlenceli aktivitelere katılabilirsiniz.

Üsküdar’daki Uçurtma Müzesi’de bu aktiviteler için iyi bir seçenek, küçük büyük herkesin çok sevdiği oyuncaklar arasında yer alan uçurtmanın bir de müzesi var.

Yarıyıl tatilinde sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz!

Dünyanın 33 ülkesinden toplanmış 2700 parçadan oluşturulmuş koleksiyon görülmeye değer.

Üsküdar Belediyesi Mehmet Naci Aköz Uçurtma Müzesinde tamamen tiyatral anlatımla, interaktif bir iletişim diliyle gerçekleştirilen programda sadece çocuklar değil, yetişkinlerde çok mutlu oluyor.

Çin’den gelen ejderhalar, Amerika’dan gelen ahtapot, Malezya’dan gelen birbirinden harika uçurtmalar, Japonlar, Koreliler, Endonezyalılar ve daha pek çok ülkenin uçurtmaları oldukça eğlenceli
bir sunumla ziyaretçilerini bekliyor.

3 Yaş ve üzerindeki tüm katılımcılara açıktır.

Müze içinde yer alan uçurtma okulunun atölyelerinde ise isteyenler çalışmalara katılarak rengârenk kâğıtlardan kendi uçurtmasını yapabilmektedir.

Uçurtma eğitmenleri tüm çalışma boyunca destek vermektedir.

Uçurtma Müzesi Sömestr (Yarıyıl) Tatilinde Boyunca Açıktır.

Tüm mesai günleri 09.00 – 17.00 arası açık olan müzeye giriş ücretsizdir, atölye çalışmasına katılmak isteyenlerden ise sadece uçurtma malzeme bedeli talep edilmektedir.

Programlara katılım için randevu alınmasını özellikle öneriyoruz.

İletişim bilgileri 0216 553 23 37 – 0532 616 14 66